X
X

Hekimoğlu 39. Bölüm Özeti

01.03.2021 Pazartesi 10:07 (Güncellendi: 01.03.2021 - 14:34)

Hekimoğlu ve Mehmet Ali arasındaki iddiayı kim kazanacak?

16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak unsurudur. Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmektir. Bu yüzden hastaneyi birbirine katar, ta ki kendi durumu da kötüleşinceye kadar.

Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tüm  itirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia etmektedir. Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girer. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanmaktadır. Hekimoğlu’nun, İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti yoktur. 

Aslı ve annesi iyileşip tekrar birbirlerine kavuşabilecekler mi? İpek, Hekimoğlu’na rağmen  güzel bir buluşma yaşayabilecek mi? Hekimoğlu ve Mehmet Ali arasındaki iddiayı kim kazanacak? 

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

---------------------------------------------

Hekimoglu Episode 39 Summary

 

Who is going to win the bet between Hekimoglu and Mehmet Ali? 16-year-old Asli and her mother are admitted to the hospital after a car accident. The rare and congenital disease of Asli, who cannot feel pain, is a great concern for Hekimoglu, who has lived a life full of pain.  Thinking that Hekimoglu and his team’s efforts are a waste of time, Asli only wants to see her mother whose condition is severe. So, she creates trouble in the hospital until her health deteriorates.

 

Meanwhile, Hekimoglu sees Orhan and Sevda, who has just started to work at the hospital as a nurse, chatting. He insists that they are into each other, but Mehmet Ali thinks the opposite, which leads them into making a bet. On the other hand, Ipek gets ready to go on a date. Hekimoglu does not seem to let go of both Orhan and Ipek.

Will Asli and her mother get well and reunite again? Will Ipek be able to have a good time with her date despite Hekimoglu? Who is going to win the bet between Hekimoglu and Mehmet Ali?

 

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!  

HEKİMOĞLU VİDEOLARI