X
X

Hekimoğlu 4. Bölüm Özeti

20.01.2020 Pazartesi 09:50 (Güncellendi: 10.02.2020 - 12:12)

İpek’in Hekimoğlu’na bir sürprizi vardır!

Şizofreni hastası Gülay ve oğlu Kerem, bir gün Gülay’ın aniden fenalaşmasıyla kendilerini Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nide bulurlar. Gülay’la ilgilenen doktor durumu alkole bağlı basit bir damar tıkanıklığı olarak değerlendirir. Ne var ki Kerem annesinin hastalanmasının başka bir nedeni olduğu konusunda ısrarcıdır. Hekimoğlu Kerem’in doktorla konuşmasına kulak misafiri olur ve vakayı kendisi almaya karar verir.  Gülay’ın şizofren olması Hekimoğlu için vakayı daha da ilginç hale getirse de, babasını erken yaşta kaybeden ve annesine büyük bir disiplinle bakan Kerem de onun ilgisini çekmiştir.

Hekimoğlu ve ekibi yeni bir bilmecenin çözümü için çalışmaya başlarlar. Bir yandan da Hekimoğlu kadının gerçekten zihinsel olarak hasta olup olmadığını da anlamaya çalışır. Hekimoğlu ve ekip annesiyle ilgilenirken Kerem’in sırrı da açığa çıkmak üzeredir.

Vakayla ilgilenirken İpek’in baskısıyla poliklinikte de hasta görmek zorunda olan Hekimoğlu’nun artık ona şiirler yazan bir hasta hayranı vardır. Hekimoğlu bunu da bir semptom olarak değerlendirir ve hayranlığın altında yatan sebebi araştırır. 

Bütün bunlar yaşanırken İpek’in Hekimoğlu’na bir sürprizi vardır. Orhan ve genç uzmanlar için artık bir mola verip hep birlikte eğlenip, yemek yeme zamanı gelmişken Hekimoğlu da onlara katılacak mıdır?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

------------------------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 4 Summary

Ipek has a surprise for Hekimoglu!

Gulay and her son Kerem find themselves in Valide Atik Training and Research Hospital after a seizure. Gulay’s doctor sees the case as a simple vascular occlusion due to alcohol. However, Kerem insists that there is another reason for her mother’s illness. Hekimoglu overhears Kerem and decides to take the case. Even though Hekimoglu is interested in Gulay because she is diagnosed with schizophrenia, Kerem, who has lost his father at an early age and takes care of his mother very well, also attracts Hekimoglu’s attention.

Hekimoglu and his team start to look for a solution to the new puzzle. Hekimoglu also tries to find out whether the woman is really mentally ill or not. As Hekimoglu and his team take care of the woman, her son Kerem’s secret is also about to come to light.

Forced by Ipek, Hekimoglu serves in the clinic, too. This time, he has a patient who adores him and writes poems for him. Hekimoglu evaluates this situation as a symptom and he looks for the underlying reason.

Meanwhile, Ipek has a surprise for Hekimoglu. When it’s time for Orhan and the young team to take a break and have fun, will Hekimoglu join them?

Hekimoglu returns on Tuesday at 20.00 on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI