X
X

Hekimoğlu 40. Bölüm Özeti

08.03.2021 Monday 10:00 (Güncellendi: 11.03.2021 - 15:54)

Hekimoğlu’nun sırrı ortaya çıkıyor…

Efe Erdem, savant sendromu olan tanınmış genç bir piyanisttir. Verdiği bir konser sırasında, beklenmedik bir kas spazmı yaşar ve hastaneye kaldırılır. Çocukken geçirdiği trafik kazası sonrası zihinsel engelli hale gelen ancak bununla birlikte müzikal bir deha geliştiren Efe, Hekimoğlu’nun hemen dikkatini çeker. Hekimoğlu’nun duruma el atmasıyla basit gibi gözüken vaka karmaşık bir hal alacaktır. 

Zeynep, bulduğu bir uçak bileti rezervasyonu sayesinde Hekimoğlu’nun Ankara’ya gideceğini öğrenir. Bu sıra dışı seyahatin sebebini öğrenmeyi kafaya takan Zeynep, Emre’yi de peşinden sürükler.  Başta Hekimoğlu’nun yeni bir işe başvurduğundan şüphelenseler de, İpek ve Orhan’ın da işin içine girmesiyle ortada düşündüklerinden çok daha ciddi bir durum olduğunu anlarlar. Tüm belirtiler, Hekimoğlu'nun beyin kanseri olduğu yönündedir.

Diziye bu hafta, Özkan Uğur’un oyuncu oğlu Alişan Uğur konuk oluyor...

Hekimoğlu’nun Salı akşamı (09 Mart) ekrana gelecek olan 40.bölümüne ünlü müzisyen Özkan Uğur’un oyuncu oğlu Alişan Uğur konuk oyuncu olarak katılıyor. Alişan Uğur savant sendromu hastası Efe karakterine hayat verecek.

Hekimoğlu ve ekibi, Efe’yi kurtarabilecek mi? Hekimoğlu sakladığı sırla ilgili ekibiyle yüzleşebilecek mi? Hekimoğlu’nun içine düştüğü zor durumda ekibi ve sevdikleri ona yardımcı olabilecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de!… 

-----------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 40 Summary

Hekimoglu’s secret is revealed…

Efe Erdem is a well-known young pianist who has savant syndrome. During a concert, he has a seizure and is admitted to the hospital. Efe had a traffic accident when he was a child which caused him to acquire a musical gift. The new patient, Efe, attracts Hekimoglu’s attention immediately. The case which seems pretty simple gets more and more complicated with Hekimoglu’s interference.

Zeynep finds a plane ticket and learns that Hekimoglu is going to go to Ankara. Zeynep, who is obsessed with finding out the reason for this extraordinary trip, drags Emre into this as well. Even though they suspect that Hekimoglu applied for another job, they begin to realize there is something more serious than they thought with Ipek and Orhan’s efforts. All the symptoms point that Hekimoglu has brain cancer.

Will Hekimoglu and his team be able to save Efe? Will Hekimoglu confront his team about the secret he has been hiding? Will Hekimoglu’s friends be able to help him with his situation?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI