X
X

Hekimoğlu 41. Bölüm Özeti

15.03.2021 Monday 10:28 (Güncellendi: 16.03.2021 - 14:24)

İpek ve Hekimoğlu yerlerini değiştiriyor...

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Berrak Kerem, stüdyosunda yaptığı bir fotoğraf çekimi sırasında inme geçirir. 40’lı yaşlarında uzun uğraşlar sonunda hamile kalmış oluşu, İpek’in Berrak’a kişisel bir yakınlık duymasına sebep olur. Hekimoğlu, İpek’i bu vakaya duygusal yaklaştığı için uyarsa da, İpek’in kimseyi dinlemeye niyeti yoktur. Hem Berrak’ı hem de karnındaki bebeği kurtarmak konusunda kararlıdır. Hekimoğlu ile aralarındaki fikir ayrılığı büyüyünce İpek vakayı devralır. 

Daha önce hiç tatile gitmemiş olan Hekimoğlu, bir anda tatil planları yapmaya başlamıştır. Ekibi ve Orhan, Hekimoğlu'nun hiç bir yere gitmeyeceğinden neredeyse emindirler. Hekimoğlu için tek sorun tatil yerinde karar kılmaktır. İpek’in kendisinden vakayı devralmasını fırsat bilen Hekimoğlu, herkesin beklentisinin tersine tatil için tüm hazırlıklarını tamamlar.

İpek, hem Berrak’ı hem de bebeğini kurtarabilecek mi? Vaka konusunda İpek mi Hekimoğlu mu haklı çıkacak? Hekimoğlu sonunda tatile gidebilecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de....

---------------------------------------

Hekimoglu Episode 41 Summary

Ipek and Hekimoglu change sides!

Berrak Kerem, who is a world-famous photographer, has a seizure during a photoshoot in her studio. The fact that she has managed to get pregnant in her 40s making a great effort makes Ipek feel close to her. Even though Hekimoglu warns Ipek that she should set an emotional distance, Ipek does not intend to listen to him. She is determined to save both the baby and the mother. When the dispute between her and Hekimoglu heats up, Ipek takes on the case.

Hekimoglu, who has never taken a vacation, suddenly starts to make a vacation plan. His team and Orhan are almost sure that Hekimoglu is not going to put his plans into action. The only problem for Hekimoglu is to decide on the location. He takes advantage of Ipek’s taking on the case and finishes his preparations despite everybody’s expectations.

Will Ipek be able to save both Berrak and her baby? Who is going to be right about the case; Ipek or Hekimoglu? Will Hekimoglu be able to go on vacation finally?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI