X
X

Hekimoğlu 42. Bölüm Özeti

22.03.2021 Monday 10:27 (Güncellendi: 31.03.2021 - 12:50)

Hekimoğlu havada, Orhan karada aynı anda vaka çözüyor…

Hekimoğlu ve İpek,  Amerika’da katıldıkları tıp sempozyumundan dönerken uçakta rahatsızlanan Koreli bir yolcuya yardım ederler. Vakanın sağlık durumunun giderek kötüleşmesine rağmen Hekimoğlu, ortada endişelenecek bir şeyin olmadığını düşünür. İpek ise uçakta bir salgın yaşanma ihtimalinden endişelidir. Uçağı geri döndürmek için elinden geleni yapar. Havada vaziyet giderek karmaşıklaşırken Hekimoğlu, bir uçak dolusu yolcuya ve elindeki kısıtlı imkanlara rağmen her şeyi başlatan Koreli yolcunun nesi olduğunu bulmak için elinden geleni yapar.

Hastanede ise ekip ve Orhan son derece ilginç bir vakayı Hekimoğlu olmadan çözmeye çalışır. Orta yaşlarda, sıradan bir kadın olan Figen ani gerçekleşen bilinç kaybı ile hastaneye getirilir. Ekip ve Orhan, kadının nesi olduğunu araştırırken Figen’in sağlık durumu giderek kötüleşir. Ve hikayesindeki anlatmadığı karanlık noktalar da bir bir açığa çıkar.

Uçakta bir salgın ihtimali konusunda İpek haklı mı? Hekimoğlu, durumu giderek kötüleşen Koreli yolcuyu kurtarabilecek mi? Hastanede canla başla Figen’i kurtarmak isteyen Orhan ve ekip, kadının nesi olduğunu bulabilecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de…

--------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 42 Summary

Hekimoglu and Orhan deal with cases that are on a plane and in the hospital…

Hekimoglu and Ipek help a Korean passenger who falls ill on the way back from a medical symposium held in the USA. Even though the passenger’s health deteriorates, Hekimoglu thinks that there is nothing to worry about. However, Ipek is worried that there might be an outbreak on the plane. She does her best to make the plane go back. As things get more complicated on the plane, Hekimoglu makes a great effort to find out what is wrong with the Korean passenger.

Meanwhile, in the hospital, Orhan tries to figure out an extremely strange disease without Hekimoglu. A middle-aged woman, Figen, is admitted to the hospital due to a sudden black-out. As the team and Orhan look into the woman’s disease, her condition becomes worse. As the time passes, dark spots in her story come to light one after another.

Is Ipek right about the possible outbreak? Will Hekimoglu be able to save the passenger? Will Orhan and the team, who want to save Figen no matter what, find a cure?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI