X
X

Hekimoğlu 43. Bölüm Özeti

28.03.2021 Pazar 17:39 (Güncellendi: 31.03.2021 - 12:51)

Mehmet Ali kendini Hekimoğlu sanarsa...

Ailesini küçük yaşta kaybeden Nur Yiğityürek, hayatın acımasız yüzüyle çok erken yaşlarda tanışmıştır. Onlarca işe girip çıkan genç kadın, yaşamını idame ettirmek için sokakta ‘Bul Karayı Al Parayı’ oynatan dolandırıcıyla iş birliği yaptığı sırada önce aklı karışır, sonra kendinden geçer ve hastaneye kaldırılır. Karar verme yetisini kaybeden Nur, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu’nun dikkatini hemen çeker.

Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır. Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürecektir. Ayrılık konuşmasından sonra Zeynep’in beklediği kadar kötü olmayan Emre’nin ikili konusunda başka planları vardır. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlayacaktır.

Hekimoğlu ve ekip Nur’u iyileştirebilecek mi? Orhan ve İpek arasında gerçekten bir şey var mı? Mehmet Ali nasıl bir son bekliyor?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de…

-----------------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 43 Summary

Mehmet Ali confuses himself with Hekimoglu

Nur Yigityurek, who lost her family at a young age, faces the ruthless side of life very early. The young woman has found and lost many jobs, and when she cooperates with someone who cons people using a card game, she faints and is admitted to the hospital. Nur, who has lost her ability to decide, attracts Hekimoglu’s attention immediately.

Mehmet Ali, who takes the initiative listening to his gut during the diagnostic process, unfortunately confronts an unexpected situation. Hekimoglu thinks Orhan and Ipek are involved in something sketchy and keeps a watchful eye on them. This leads him to the depth of Orhan’s former marriage. Emre does not react to Zeynep’s break-up talk as badly as Zeynep has thought because he has other plans for the two of them. Mehmet Ali realizes the patient’s past is similar to his past, so he starts to have prejudices against her. Losing his objectivity and pretending to be Hekimoglu will cost Mehmet Ali a lot.

Will Hekimoglu and the team be able to treat Nur? Is there something between Orhan and Ipek? What is next for Mehmet Ali?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI