X
X

Hekimoğlu 45. Bölüm Özeti

11.04.2021 Pazar 21:27 (Güncellendi: 19.04.2021 - 10:37)

Hekimoğlu hem av, hem avcı oluyor…

Başarılı bir karateci olan üniversite öğrencisi Merve Yaldız, antrenman esnasında önce öksürmeye başlar ardından da hiçbir darbe almamasına rağmen ağzından kan gelir. Apar topar hastaneye kaldırılan Merve ile Hekimoğlu ve ekibi ilgilenecektir. Kanamanın nerden geldiğini araştıran Hekimoğlu’nun işi, kızın bir düzelip bir bozulan sağlık durumu yüzünden hayli zor olacaktır. Bir de üstüne Merve’nin kontrolcü ve pimpirikli annesinin müdahaleleri eklenince genç kız ölümle burun buruna gelir.

Hekimoğlu’nun yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen Orhan, ona destek olmak için sıra dışı bir yönteme başvururken, Hekimoğlu’nun da kendisi için farklı planları olduğundan habersizdir. İkili arasında kimin av kimin avcı olduğunun birbirine karıştığı anda Hekimoğlu hem vakayı çözmek için hem de Orhan ile arasındaki durumu açıklığa kavuşturmak için büyük aydınlanma yaşar. Mehmet Ali’nin istifasının etkileri hem ekip hem de Hekimoğlu üstünde devam etmektedir.

Hekimoğlu, Merve’nin nesi olduğunu bulabilecek mi? Genç kız hayata tutunabilecek mi? Orhan ve Hekimoğlu’nun birbirleri arkasından çevirdiği oyun nasıl son bulacak?

 Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de…

 -----------------------------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 45 Summary

Hekimoglu play games with Orhan…

Merve Yaldiz who is a successful karate fighter and a college student, starts to cough blood during training even if she didn’t take a hit. Hekimoglu and his team attend to Merve who is admitted to the hospital immediately. They have a hard time figuring out her problem because of her unstable condition. To top it all off, when Merve’s controlling and obsessive mother interferes in everything, the young girl gets on the brink of death.

Thinking that Hekimoglu needs help, Orhan chooses an unusual method to help him yet he is clueless that Hekimoglu also has different plans for him. When things get messed up between the two, Hekimoglu comes to a sudden understanding both to solve the case and clarify the situation with Orhan. Also, the effects of Mehmet Ali’s resignation linger on both the team and Hekimoglu.

Will Hekimoglu be able to find out what disease Merve has? Will she survive? How will Orhan and Hekimoglu’s game end up?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI