X
X

Hekimoğlu 46. Bölüm Özeti

19.04.2021 Monday 10:46 (Güncellendi: 19.04.2021 - 16:47)

Hekimoğlu kıvrak bir zeka ile karşı karşıya…

Ergenliğin doruklarında, aksi ama bir o kadar da zeki bir lise öğrencisi olan Naci Kurşun aynı zamanda satrançta da son derece ustadır. Satranç turnuvasında yenmesine rağmen beklenmedik bir şey yapar ve masa üstünde duran sayacı tüm gücüyle rakibi olan genç adamın kafasına vurur. Kendisi de korkunç baş ağrılarıyla boğuşmaktadır. Hastaneye kaldırılan Naci, annesi dahil herkesi canından bezdirirken, kişiliği ile şüphesiz ki Hekimoğlu’nun dikkatini çeker.

İstifa eden Mehmet Ali iş görüşmelerine başlar ama gizli bir el onun görüşmelerini sabote etmektedir. Bunun için Mehmet Ali’nin Hekimoğlu’u suçlamasıyla başlayan olaylar, Orhan ve İpek dahil tüm ekibin birbirinden şüphelenmesine neden olacaktır. Kıvrak zekası ve sivri diliyle herkesi bıktıran Naci’nin teşhisini koymak, ayrıca Mehmet Ali’nin görüşmesini kimin sabote ettiğini bulmak Hekimoğlu için hiç de kolay olmayacaktır.

Hekimoğlu genç çocuğun nesi olduğunu bulabilecek mi? Mehmet Ali’nin iş görüşmesini sabote eden kim? 

 Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de…

-------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 46 Summary

Hekimoglu deals with a quick-witted young man.

At the top of his adolescence, Naci Kursun is a bright yet arrogant high school student who is also an expert in playing chess. Even if he beats his opponent in a chess tournament, he unexpectedly takes the chess clock and smashes his opponent’s head with it. He also struggles with terrible headaches. Having been admitted to the hospital, Naci gives everybody a hard time including his mother and attracts Hekimoglu’s attention with his personality.

Mehmet Ali, who has resigned, starts to go to job interviews yet someone mysterious sabotages his appointments. Mehmet Ali blames Hekimoglu first, but this causes everybody in the team to suspect each other, including Ipek and Orhan. It will not be easy for Hekimoglu to diagnose Naci, who annoys the doctors with his sharp mind and tongue, and to find out who sabotages Mehmet Ali’s appointments.

Will Hekimoglu be able to figure out what is wrong with Naci? Who sabotages Mehmet Ali’s interviews?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI