X
X

Hekimoğlu 48. Bölüm Özeti

03.05.2021 Pazartesi 10:11 (Güncellendi: 05.05.2021 - 11:51)

Hekimoğlu artık tek başına…

Yıllardır birlikte olan Melis ve Berk telefonda konuşurken Melis’in çalıştığı bina bir anda çöker. Enkazdan ağır yaralı şekilde çıkarılan Melis, Valide Atik Hastanesi’ne getirilir. Ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir ama Melis’in hiç düşmeyen ateşi ilgisini çeker. Hekimoğlu, kadındaki bulgularla tıbbi dosyasının eşleşmediğini gördükçe Melis’in sevgilisi Berk dahil kimsenin bilmediği gizli bir hayatı olduğunu düşünmeye başlar. Sonuçta Hekimoğlu’na göre “Herkes yalan söyler”.

Hekimoğlu’na ekip kurması konusunda baskı yapan İpek ve Orhan ona yardım etmemek konusunda kararlıdır. Bu sayede Hekimoğlu’nun tek başına teşhis koymakta zorlanacağını ve ekip kurmaya razı olacağını düşünürler. Ne var ki Melis’in durumu giderek kötüleşince her ikisi de bir karar vermek zorunda kalır.  Hekimoğlu’nun parlak zekası ve dikkati sayesinde vaka çözülecek ama çıkan sonuç Melis’in yakınları, Orhan ve İpek için tam bir sürpriz olacaktır.

Hekimoğlu tek başına vakayı nasıl çözecek? Orhan ve İpek, Hekimoğlu’na yardım ederken başlarına ne gelecek? Hekimoğlu vakayı çözdüğünde herkesi şok edecek gerçek ne olacak?

 Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de…

--------------------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 48 Summary

Hekimoglu is on his own now…

As Melis and Berk, who have been together for years, talk on the phone, the building Melis works suddenly collapses. Melis, who is seriously injured under the debris, is immediately admitted to the Valide Atik Hospital. Hekimoglu, who has lost everybody on his team, is not willing to take on a new case yet Melis’ condition attracts his attention. As Hekimoglu realizes that her symptoms and the information on her medical file do not match, he starts to think she has a secret life that even her boyfriend Berk does not know about.  After all, as Hekimoglu always says, everybody lies.

Ipek and Orhan are determined not to help Hekimoglu to make him admit that he needs a team. In this way, they think he will have a hard time diagnosing the patients and be willing to form a team. However, Melis’ health deteriorates and they both have to make a decision. Thanks to Hekimoglu’s brilliant mind and attention, the case is solved but the outcome will be a surprise to Melis’ family, Orhan, and Ipek.

How will Hekimoglu solve the case on his own? What will Orhan and Ipek go through? What is the shocking truth beneath Melis’ disease?

 Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI