X
X

Hekimoğlu 49. Bölüm Özeti

10.05.2021 Pazartesi 10:43 (Güncellendi: 11.05.2021 - 12:31)

Hekimoğlu kendine yeni bir ekip kurmak için 40 kişilik bir aday kadrosu oluşturur ve ilk vakaları da Gamze Yüzbaşı’dır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde pilot olarak görev yapan Gamze Yüzbaşı, talip olduğu önemli bir görev için simülasyon uçuşu yaparken gözleriyle duymaya başlar. Ve simülasyon uçağını düşürür. Gamze Yüzbaşı’nın semptomları Hekimoğlu’nun hayli ilgisini çeker ama kadının tek şartı vardır; kimliğini Hekimoğlu dışında kimse bilmeyecek!

Hekimoğlu kendine yeni bir ekip kurmak için 40 kişilik bir aday kadrosu oluşturur ve ilk vakaları da Gamze Yüzbaşı’dır. Doğru teşhisi koyanlar bir sonraki aşamaya geçecek, başarısız olanlar ise elenecektir.

Gamze Yüzbaşı’nın ilk ve tek şartı olan “kimliğini gizli tutma” meselesi, Hekimoğlu’nun vakayı başta İpek olmak üzere tüm hastaneden saklamasına yol açar. Adaylar, hasta ve Hekimoğlu hastane içinde köşe kapmaca oynarken Gamze Yüzbaşı’nın da yeni semptomları gelişir. Hekimoğlu’nun gözüne girmek için canla başla kadının nesi olduğunu bulma çalışan 40 kişi, hastanede bir kaosa neden olur ve kaçınılmaz son gerçekleşir.

Hekimoğlu, Gamze Yüzbaşı’yı tedavi edebilecek mi? İpek, Hekimoğlu’nun gizli tutmaya çalıştığı hastayı nasıl öğrenecek? 40 kişilik aday kadrosundan kimler elenecek?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de…

----------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 49 Summary

Hekimoglu creates a team made of forty candidates and their first case is Captain Gamze.

Captain Gamze, who is a pilot at the Turkish Armed Forces, starts to hear with her eyes while she is on a flight simulation for duty she would like to take on. She crashes the simulation plane. Captain Gamze’s symptoms intrigue Hekimoglu yet she has one condition; nobody will know her identity except for Hekimoglu!

Hekimoglu creates a team made of forty candidates and their first case is Captain Gamze. The ones who make the right diagnosis will move on to the next stage, the ones who fail will be eliminated.

Hekimoglu hides this case from Ipek and the whole hospital because of Captain Gamze’s condition to hide her identity.  As the candidates, the patient, and Hekimoglu play tag in the hospital, Captain Gamze’s health deteriorates. The forty people who make great efforts to find out what is wrong with the patient to win Hekimoglu’s favor cause chaos in the hospital and it leads to an inevitable end.

Will Hekimoglu be able to treat Captain Gamze? How will Ipek find out about the patient Hekimoglu hides? Who is going to be eliminated out of the forty candidates?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI