X
X

Hekimoğlu 6. Bölüm Özeti

31.01.2020 Cuma 15:15 (Güncellendi: 10.02.2020 - 12:12)

Hekimoğlu ve ekibi evsiz kadının hayatını kurtarabilecek mi?

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne evsiz bir kadın yatırılır. Orhan kadının durumuyla fazlasıyla ilgilenirken, Mehmet Ali vakayı almamak için direnir. Hekimoğlu, İpek’le uğraşmaya devam ederken Zeynep, Hekimoğlu’na verdiği doğum günü hediyesinin açılmadığını görünce hayal kırıklığı yaşar. Mehmet Ali’nin davranışları ise günbegün Hekimoğlu’na benzemektedir.

İpek ve Hekimoğlu arasındaki çekişmenin bir galibi olacak mıdır? Orhan ve Mehmet Ali bu vakaya neden farklı tepkiler vermiştir? Evsiz kadının gerçekte kim olduğu ve başına gelenler açığa çıkacak mıdır? Mehmet Ali’nin bileğindeki hissizliğin sebebi nedir? Hekimoğlu ve ekibi bu gizemli kadının hayatını kurtarabilecek mi?

----------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 6 Summary

Will Hekimoglu and his team be able to save the homeless woman’s life?

A homeless woman is taken to Valide Atik Training and Research Hospital. While Orhan expresses a keen interest in the woman’s condition, Mehmet Ali avoids undertaking the case. Hekimoglu continues to mess with Ipek whereas Zeynep is disappointed seeing that Hekimoglu hasn’t opened his birthday present yet. As for Mehmet Ali, he becomes more like Hekimoglu day by day.

Will there be a winner of the conflict between Ipek and Hekimoglu? Why do Orhan and Mehmet Ali give different reactions to this case? Will the mystery about the homeless woman be dissolved? What is the reason for the numbness in Mehmet Ali’s wrist? Will Hekimoglu and his team be able to save the mysterious woman’s life?

HEKİMOĞLU VİDEOLARI