X
X

Hekimoğlu 8. Bölüm Özeti

17.02.2020 Pazartesi 10:05 (Güncellendi: 17.02.2020 - 12:49)

Hekimoğlu'nun daveti, Zeynep'i heyecanlandırır!

Hekimoğlu’nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler.  Oysa Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep’le gider.

Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk’ün  ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu’na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır?

At yarışı, gerçekten de Zeynep’in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

---------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 8 Summary

Hekimoglu's invitation excites Zeynep!

Hekimoglu has two tickets for the most important horse race of the year. Although Orhan is thrilled to go with him, he doesn’t join him using an oncology symposium as an excuse. In fact, he hides something from Hekimoglu. So, Hekimoglu goes to the race with Zeynep.

In the meantime, two distinct cases are examined in the Valide Atik Training and Research Hospital. Will Leyla be able to give up her unborn baby to donate a kidney to her husband, Hamza Erturk, who is a famous boxer? Is life or loyalty more important for Aylin and Murat? Whom does the new pharmaceutical representative use to reach Hekimoglu?

Will the horse race turn into a real date as Zeynep hopes?

HEKİMOĞLU VİDEOLARI