X
X

Hıçkırık 39. Bölüm Fragmanı

2,644 kez izlendi • 21 Şubat 2018

Kenan artık, yetimhaneden geldiği konağa kendisini ait hissetmiyordur. Bu yüzden Nalan ile de sıkıntı yaşamaya başlar. Azmi'nin kendisine olan davranışlarını kaldıramayan Kenan, bu durumdan aşklarını kurtaracak bir çıkış arıyordur. Nalan'ın da babasının sağlık durumundan dolayı eli kolu bağlıdır. Kenan'ın acı çektiğini görüyor ve bir şey yapamamaktan dolayı kendini suçlu hissediyordur.

İlhami ise, Nalan'ı Kenan'dan uzak tutmak için her şeyi yapmaya devam eder.

Vesime, Engin ve Hayat'ın birlikteliğine karşıdır. Çünkü, ikisinin kuzen oldukları gerçeği karşısında sırrının açığa çıkmasından korkuyordur. 

Burhan, Harun'a para karşılığında yardım etmiştir. Harun, sonunda Melek'e ulaşır. Harun, Melek'e iyi yaklaşarak aklını çelmek ister. Onu Ankara'ya döndürebilmek için çocuğunu koz olarak kullanır.

 

KÜNYE

Yapım : Birsel Film

Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad

Yönetmen : Fırat Gürsoy

Senaryo : Nil Fırat

Müzik : Osman İşmen

Styling : Uğurkan Erez

Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Nur Saçbüken Otar (Hatice), Berna Üçkaleler (Melek), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR