X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Hicran 156. Bölüm

Hicran 26 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 156. bölümünde Emre ve Hicran, Aliye’yi emniyete teslim etmişlerdir. 26 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 156. bölümünde neler oldu? Hicran yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de.

Emre ve Hicran, Aliye’yi emniyete teslim etmişlerdir. Koray, Yeliz’den intikamını almaya çalışır. Hicran ise Emre’yle mutlulukları için bir adım atmaya karar verir. Öte yandan Cihan, geçmişini temizlemek ve Leyla’ya kavuşmak için her şeyi göze almıştır.

Hicran yeni bölümü ile 26 Haziran Pazartesi saat 17.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR