X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aliye, Nurten'e saldırdı!

Hicran 20 Mart Pazartesi günü yayınlanan 86. bölümünde Aliye, Nurten’e sinir olur ve kafasına ağır bir şeyle vurarak yaralar.

Yeliz’in Nazım’ın öz kızı olduğunu, Maral’la Yeliz’in kardeş olduklarını, Yeliz’in Melek’in teyzesi olduğunu öğrenir. Aslında Emre’nin de Yeliz’le evlenmekten neden bu kadar kaçtığı da anlaşılmış olur. Bu açıklamayla birlikte kocasının kız kardeşi Feryal’le birlikte olduğunu düşünen Aliye, bu durumu bilip de söylemedikleri için hem Emre’ye hem Nurten’e öfkelidir. Bunu bunca zamandır neden sakladıklarının hesabını sorunca üstten bir tavır takınan Nurten’e sinir olur ve kafasına ağır bir şeyle vurarak yaralar.

Hicran yeni bölümü ile hafta içi her gün saat 17.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR