X
X

Hizmetçiler 3. Bölüm Fragmanı

33.007 kez izlendi • 16 Mart 2020

Aras, Ela ile çarpıştıktan sonra elinden düşen telefonu görünce çok şaşırır. Bu telefon kendi evinde bulunan telefondur. Aras, telefonu görmediğini söyleyen Ela'nın eline nasıl geçtiğini sorgular. Bu durum Ela'nın gerçek kimliğinin ifşa olmasına neden mi olmuştur? Yiğit de bu telefonun peşine düşmüştür. Görüntülerin gönderildiği telefonun siteden birisine ait olduğunu anlar. Gizli gerçekler ortaya mı çıkacak?

Hizmetçiler yeni bölümüyle 21 Mart Cumartesi 20.00’de Kanal D'de.

--------------------------------

Ela shows a shocking video to Gulseren on the phone that she has found in Aras Atahanli's house! If the footage is revealed, Gulseren will face the risk of losing her child. Is Ela's move a mistake that will lead her to be caught?

After Aras bumps into Ela, he sees the phone that has fallen off Ela’s hand and gets surprised. The phone is the exact phone that has been in his house. Aras questions how she has got hold of the phone. Is the phone going to reveal her true identity? Yigit is also after the phone. He thinks that the footage belongs to someone from the gated community. Will the secrets come to light?

Hizmetciler returns on Saturday, March 21 at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR