X
X

Hizmetçiler 2. Bölüm Özeti

12.03.2020 Perşembe 16:19 (Güncellendi: 15.05.2020 - 11:31)

Ela, bir yandan kardeşini ararken bir yandan girdiği bu gizemli dünyanın sırlarını bulmaya çalışır. Hizmetçiler yeni bölümüyle cumartesi saat 20.00'da Kanal D'de!

Ela, kardeşini bulmak için çıktığı yolculuğun sonunda Atahanlıların evinde yardımcı olarak işe başlamıştır. Ela, bir yandan kardeşini ararken bir yandan girdiği bu gizemli dünyanın sırlarını bulmaya çalışır. Bir yandan da site sakinleri ve diğer hizmetçilerle yakınlaşıp güvenlerini kazanmanın yollarını aramaktadır.

Ela, Aras Atahanlı'nın evinde tesadüfen kardeşine ait bir cep telefonu bulur. Ela telefonun şifresini çözebilirse kardeşine dair çok önemli ipuçlarına ulaşabilecektir. Ela telefonun şifresini çözebilecek midir? Ortadan kaybolan kardeşi Derin bir kurban mı yoksa herkesin hayatını cehenneme çeviren bir şeytan mıdır? Cennet Konakları diğer hizmetçileriyle ve ev sahipleriyle beraber başka hangi sırları saklamaktadır?

Hizmetçiler 2. Bölüm Fragmanları / Hizmetciler Episode 2 Trailers:

 

Hizmetçiler yeni bölümüyle cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------

Hizmetciler Episode 2 Summary

Ela not only tries to find her missing sister but also attempts to unearth the secrets of the mysterious world in which she got involved. Hizmetciler returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

On a journey to find her sister, Ela ends up working as a maid in the Atahans’ house. Ela not only tries to find her missing sister but also attempts to unearth the secrets of the mysterious world in which she got involved. She looks for ways to get closer to the residents and the other maids to win their trust.

Ela finds a mobile phone which belongs to her sister in Aras Atahanlı’s house by chance. If Ela can figure out the password, she will be able to obtain important clues about her sister. Will Ela be able to figure out the password? Is her sister Derin, who has gone missing, a victim or a devil that has turned everyone’s lives into hell? What else do “Cennet Konaklari” hide along with its residents and maids?

HIZMETÇILER VİDEOLARI