Skip to main content
 
5. Bölüm

5. Bölüm

Elif, Yılmaz ile işi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Vereceği karar Elif'i, Yılmaz'ı ve Ömer'i etkileyecek bir karardır.

13. Bölüm

13. Bölüm

Filiz, Yılmaz'a karşı gelişen duygularından kaçamayacağını anlamıştır.

16. Bölüm

16. Bölüm

Ömer, karısının eski nişanlısı olan Yılmaz’ı görür görmez tanımıştır.

19. Bölüm

19. Bölüm

Yılmaz ve Elif kendi nikâhları olmasa bile, birlikte nikâh masasına oturmanın heyecanını yaşarlar.

20. Bölüm

20. Bölüm

Ömer, Yılmaz'ın mektubunu bulmuş ve Elif'in bunu saklamış olması karşısında büyük bir üzüntü yaşamıştır. Acı içinde kıvranan Ömer, Elif'ten hesap sorar.

22. Bölüm

22. Bölüm

Elif, Ömer’le bağlarını koparmaya karar vermesinin ardından hamile olduğunu öğrenince ne yapacağını bilemez. Artık kendisi dışında karnındaki bebeği için de önemli kararlar alması gerekmektedir.

23. Bölüm

23. Bölüm

Ömer baba olacağını öğrenince dünyalar onun olmuştur. Yılmaz, Elif’in hamileliğini en büyük düşmanından, Ömer’den öğrenir. Babalık düşüncesi Ömer’in ayaklarını yerden keserken, Yılmaz’ın yaşadığı yıkım, yeni olaylara neden olacaktır.

26. Bölüm

26. Bölüm

Genel Kurul’da Yılmaz’ı görmek Filiz’i büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Geçmişte kendine de büyük acı veren intikam planının henüz bitmemiş olduğunu düşünür.

34. Bölüm

34. Bölüm

Filiz, Ömer'i şirketten kovan Yılmaz'a tepki göstermiştir. Bu duruma çok üzülen Yılmaz, Filiz'i tamamen kaybetmenin korkusunu yaşar.

35. Bölüm

35. Bölüm

Yılmaz'ın Ömer'i şirketten kovması Filiz'in tepkisi çekmiştir. Filiz'i kaybetme korkusuyla etekleri tutuşan Yılmaz onun kendisi için değerini anlayarak evlilik teklifinde bulunur.

50. Bölüm

50. Bölüm

Ömer’in uğradığı silahlı saldırı herkesi dehşete düşürür.

53. Bölüm

53. Bölüm

Filiz’in kendisine olan inancını yitirdiğini öğrenen Yılmaz, aşkını sorgulamaya başlar.