X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Seçil Erzan dosyasında şok gerçekler! Kanal D Haber özel

Seçil Erzan dosyası her geçen gün büyüyor. Kanal D Haber çok özel detaylara ulaştı!

Tefeci Mojtaba Hakani tarafından boş bir arazıye götürülüp bir aracın içinde tehdit edilen Seçil Erzan'ın görüntüleri olay olmuştu. Kanal D Haber Ekibinden Ertan Büyükahıska ve Özcan Karaçam, o tefecinin banka şubesine girip çıktığı, Seçil Erzan ile görüştüğü o sır dolu görüntülere ulaştı!

Seçil Erzan'ın o tefecilere borcunu özemek için nasıl para aradığını izleyeceğiz. Kanal D Haber Seçil Erzan'ın o fona yeni isimler katmak için yaptığı yazışmalara ulaştı. Dava dosyasındaki o yazışmalar dikkat çekti. 

Peki, Seçil Erzan tutuklanmadan önce mallarını mı kaçırdı, yoksa başka bir durum mu var? Kanal D Haber ekibinden Buse Öztürk ve Yusuf Ağbaba, Erzan'ın annesinin yaşadığı Çorlu'daki o eve gitti. Ekibimiz, o evin Erzan tutuklanmadan sadece 1 ay önce satıldığını ortaya çıkardı.

Erzan yaklaşık 9 milyon TL değerindeki bu evi tefecilere mi kaptırdı, yoksa mallarını mı kaçırdı? Bu sorunun yanıtı savcılık araştırmasından sonra net bir şekilde ortaya çıkacak ancak avukatının iddiasına göre ölümle tehdit eden tefeciler evi zorla aldı.

Seçil Erzan hakkında merak edilen gerçeklerin yer aldığı özel haber sadece Kanal D Ana Haber'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR