X
X

Kara Yazı 4. Bölüm Özeti

21.04.2017 Friday 10:28 (Güncellendi: 15.05.2017 - 16:17)

Halil, Oğuz’un oyununa gelip Derya’yı öldürecek mi? Kara Yazı 4. Bölüm 23 Nisan Pazar akşamı saat 21.00'de Kanal D'de!

Beklemediği anda Mehmet tarafından öpülen Yaren, ona büyük bir öfkeyle karşılık verecektir. Mehmet davranışından dolayı pişmanlık içindedir ve Yaren’e açıklama yapmak ister. Yaren’e kendisini bir türlü dinletemeyen Mehmet,  onu zorla tekneye bindirip denize açılır. Mehmet, kendisini affettirmeye çalışırken gelişen olaylar hiç beklenmedik bir boyuta ulaşır. Yaren’in yanından bir saniye bile ayrılmayan Mehmet onun büyük sırrını öğrenmek üzeredir. Yaren, Mehmet’e açık vermeden ondan kurtulmayı başarabilecek midir?

Oğuz, Halil’i zayıf noktasından vurup kızını öldürmesini sağlamak ister. Bunun için Halil’e bir torunu olduğu bilgisini verir.  Derya’nın kendisinden gizli bir çocuk dünyaya getirip büyüttüğünü öğrenen Halil deliye döner.  

Hala hastaneden olan Derya, çocuğunu emanet ettiği Aslı ve Turgut’un taşınacaklarını ve oğlunu bir daha göremeyeceğini öğrenmiştir. Çocuğu olmadan yaşayamayacağına karar veren Derya, çareyi hastaneden kaçmakta bulur. Hiç ummadığı anda uzanan bir iyilik eli Derya’yı şaşkına çevirecektir.

KARA YAZI VİDEOLARI