X
X

Kara Yazı 5. Bölüm Özeti

28.04.2017 Friday 15:50 (Güncellendi: 15.05.2017 - 16:17)

Yaren’le, Mehmet’in evinde karşılaşan Oğuz, onu tanıyacak mı? Kara Yazı 5. Bölüm 30 Nisan Pazar akşamı saat 22.15'de Kanal D'de!

Derya’nın bir oğlu olduğunu öğrenen Yaren büyük bir şok yaşar. Babasının bu gerçek karşısında alacağı tavır onu bir kez daha yıkar; ama, bu kez Halil’i ikna etmeyi başarır. Eve geldiklerinde Ali’yi almaya gelen Aslı ve Turgut’la karşılaşırlar. Yaren, kardeşine verdiği sözü tutup Ali’yi kaçırır. Nereye gideceğini ne yapacağını bilmez haldeyken Mehmet imdadına yetişir.

Yaren, Ali ile birlikte Mehmet’in evinde saklanmak zorunda kalacaktır. Şimdiye kadar Mehmet’in gerçekleri öğrenmesine bir şekilde engel olan Yaren için çember iyice daralmaktadır. Yaren, Mehmet’in gerçekleri öğrenmesine engel olabilecek midir? Derya’nın ölmemesi Oğuz’un planlarını bir kez daha alt üst etmiştir. Üstelik Derya  duruşmada Mehmet’in adını vereceğini avukata söylemiştir. Bu bilgi Oğuz’a ulaştığında Oğuz deliye döner. Derya’yı susturmak için yeni yollar arayan Oğuz’un aradığı fırsat Mehmet’in evinde karşısına çıkacaktır. 

KARA YAZI VİDEOLARI