X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kızlarım İçin 8. Bölüm

Kızlarım İçin 23 Ocak salı yayınlanan yeni bölümde, Sumru cezaevine mi girecek? Ayten'in öldürülmesine ilişkin adli tıp raporunda herkesi şok eden bir gelişme yaşanıyor. Raporda cinayet aleti olan kömür küreğinde Yaşar'ın değil de  Sumru'nun  parmak izlerine rastlandığı yazıyor. Bu raporu eline geçiren Tayfun, durumu Yaşar'a söylüyor. Peki şimdi ne olacak? Sumru, hapse girecek mi? Yoksa Tayfun buna engel olmak için yeni bir plan mı yapacak? Tüm bunlardan habersiz olan Sumru, Tayfun'a dönmek zorunda mı kalacak?

Öte yandan Kumru ve Alper'i öpüşürken gören Yağız ne yapacak? Alper, Kumru için karşısına aldığı Yağız'la yumruk yumruğa gelmekten çekinmez. Ancak onun bu hamlesi nasıl sonuçlar doğuracaktır?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Umut, babasıyla yaşamaktadır

FRAGMANLAR