X
X

Koca Koca Yalanlar 10. Bölüm

16 Ekim 2018

Ilgaz'ın evi terk etmesi Müjgan'ı perişan eder. Müjgan, kızının kendisinden uzaklaşması karşısında oldukça sıkıntılı günler geçirir. Ilgaz'ın, babası Ahmet'in yanına taşınması Sude'nin planlarını devreye sokmasına yardımcı olur. Ilgaz ile Müjgan'ın aralarındaki bağların kopması için büyük uğraş veren Sude, bu konuda başarılı olamaz. Zira Ilgaz, annesinin değerini anlar ve çok geçmeden eve geri dönmeye karar verir.

Kubilay'ın, Sude'nin teyzesi Refika ile ilişkisi dolu dizgin devam eder. Kubilay, artık ilişkisinin ismini koymak ister ve ailesini toplayarak bir yemek organize eder. Fakat hiçbir şey Kubilay'ın planladığı gibi gitmez. Annesinin çarşıda Refika ile kavga ettiğinden habersiz olan Kubilay, Refika'nın yanında Sude ve Ahmet'i görünce büyük bir şok yaşar. Dahası bu kaosa herkes sürüklenir ve iki taraf arasında beklenmedik olaylar yaşanır.

Ahmet ise Müjgan ile aralarındaki buzların erimesi için her şeyi yapmaya hazırdır. Erdem ile Müjgan'ın yakınlığını kıskanan Ahmet, yeni bir plan yapar. Müjgan'ın peşini bırakmamakta kararlıdır ve onun gönlünü yeniden kazanabilmek adına büyük bir çaba sarf eder. Müjgan ile Ahmet'in evlilik yıl dönümü gelir. İkilinin, her evlilik yıl dönümlerinde herkesten uzaklaşarak gizlice buluştukları bir yer vardır. Müjgan, Ahmet'in yine kendisine dönebileceğini hissederken yine o buluşma noktalarına gitmeyi ihmal etmeyecektir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR