X
X

Konteynır 1-2. Bölüm

19 Mart 2022

Konteynır 19 Mart Cumartesi yayınlanan ilk iki bölümde Serhat Dayım ve Mertkan Dayım'ın dijital dünyaya giriş hikayeleri başlar.

Birbirlerine Dayım diyerek hitap eden, Serhat Dayım ve Mertkan Dayım İstanbul’da bir hurdalıkta yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki arkadaştır. Hayallerine burada ulaşamayacaklarını anlayan ikili, dijitale içerik hazırlayarak hedeflerine ulaşma peşindedir.

Bu durumlara kafası basmayan Serhat Dayım, Mertkan Dayım’ın heyecanıyla bu maceraya ortak olur.

Çektikleri içeriklerin izlenmesi yeterli sayıya ulaşamaması, Mertkan Dayım’ı bu hayalden vazgeçirmez. Tarzlarını değiştirirler.

Yeni içerikler, dizi, sinema oyuncuları ve sosyal medya fenomenlerini hurdalığa çekecek tarzda olacaktır. Yeni içeriklerin mottosu bellidir. “bir gün herkes bu hurdalığı tadacak.”

Mertkan Dayım, izledikleri içeriklere alternatif olacak videoları Serhat Dayım’ı komik durumlara düşürerek çekmeye başlar. Bu durumdan rahatsız olan Serhat Dayım vazgeçmek üzereyken, hurdalığa ilk ünlünün gelmesiyle fikri değişir.

Hurdalığa yanaşan bir arabanın içinden Sevcan Yaşar iner. Bizimkiler konteynırın kapısında baygın baygın gelen misafire bakarken, Sevcan’ın geliş amacı onları ayıltır. Dün gece bırakılan klasik araba Sevcan Yaşar’ın dır. Fakat araba ortada yoktur.

Sevcan’ın arabasına ne olduğundan çok Sevcan ile çekecekleri içeriğin kaç kişi tarafından izleneceğine odaklanan Serhat Dayım ve Mertkan Dayım, amaçlarına ulaşabilecek mi?

Konteynır ücretsiz olarak tüm Kanal D Dijital Platformlarında!

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR