X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Küçük Ağa 48. Bölüm

Sinem ve Ali’nin şehir dışında olmasını fırsat bilen Mehmetcan, babasının evinde özgürlüğünü ilan etmiştir.  Mehmetcan’ın Aybike ilişkisine aileler el koyunca, Mehmetcan kolları sıvar.

Ali’nin daha önce başını derde soktuğu adamlar yeniden karşısına çıkacaktır ve ortalık epey karışacaktır.

Maho ise Hamiyet için çırpınmaya devam ederken yine baltayı taşa vuracaktır.

Ali ve şirkettekiler ödül töreni için bir araya gelirler fakat Sinem aralarında yoktur, sonrasında ise Sinem’in karşılaşacakları Ali’yi zor duruma düşürecektir. Ali ve Sinem bu tartışmaların ötesinde kendilerini bambaşka olayların içerisinde bulacaklardır.

BÖLÜMLER