Skip to main content
 
1. bölüm

1. bölüm

Onlar, “Küçük Kadınlar”. Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve ne pahasına olursa olsun, düşmemek için, hayata karşı elele mücadele edecek, hep birlikte “büyüyecekler”.

4.bölüm

4.bölüm

Kızların, babalarının öldüğünü televizyondan öğrenmeleri kız kardeşlerin aralarının açılmasına neden olur. En çok tepkiyi Yeliz gösterir ve Bilge ile Cansu’yu da ablalarına karşı doldurur. Yan köşkteki Utku’nun dedesi Sami de boş durmaz ve kızları sokakta bırakmak için bütün gücünü kullanır.

10.bölüm

10.bölüm

Elif ve Cansu İzmir’e kaçma planları yapıyor.

12.bölüm

12.bölüm

Mihrace’nin teklifi karşısında şoke olan Elif ne yapacağını şaşırıyor.

2.bölüm

2.bölüm

Elif, Armağan ve kardeşleri şokta

3.bölüm

3.bölüm

Köşkü restorana çevirmek için tadilata gelen ekip, kızları yataklarından kaldırır. Beş kız kardeş de şaşırır. Elif ve Armi adamlarla tartışırlar ve evi gezmelerine izin vermezler.

5.bölüm

5.bölüm

Köşkün diğer mal sahibini birden karşısında gören Sami’nin eli ayağına dolanır. Sami, Amerika’dan gelen hissedarı yeniden kandırmaya çalışır. Fakat adamın tavrı nettir.

6.bölüm

6.bölüm

Utku’nun İngiltere’de bir sevgilisi olduğunu öğrenen Armağan çılgına döner. Utku’nun Armağanı öptüğünü öğrenen Ali, ondan hesap sormaya gider ve iki genç fena kapışırlar.

8.bölüm

8.bölüm

İntihara teşebbüs eden Yeliz hastaneye kaldırılıyor. Aynı anda Bilge’nin ameliyatı için hastanede bulunan Elif olanları öğrenince halaları Şevkiye ile şiddetli bir tartışmaya giriyor.

9. bölüm

9. bölüm

Elif, küçük kardeşleri Cansu’yu kendilerinden koparmaya çalışan halası Şevkiye ile hukuk savaşına girmeye hazırlanıyor.

11.bölüm

11.bölüm

Halası'nın mahkeme sonuçlanana kadar Cansu’yu alması Elif’i çılgına çevirir. Timuçin, Elif’i nasıl teselli edeceğini şaşırır. Elif, halasına saklandıkları evi kimin söylediğini öğrenince iyice öfkelenir.

13.bölüm

13.bölüm

Timuçin, Elif’i annesinin gecikmeli kutlanan doğum günü yemeğine götürür. Bu durum hem Elif, hem de onlar için kötü bir sürpriz olur. Masada ortam gergindir.