Skip to main content
 
1. Bölüm

1. Bölüm

Pırıltılı, göz kamaştırıcı ve baştan çıkarıcı bir dünya… Ve o dünyanın karanlıkta kalan yüzü; ihanet, yalan ve oyunların en tehlikelileri…

7.Bölüm

7.Bölüm

Su, taraf tutmaktan vazgeçer. Tek istediği kimin doğru söylediğini anlamaktır. Bir tarafta annesinin kazada ölmediğini söyleyen Aslan Cem, diğer tarafta babaannesi…

6. Bölüm

6. Bölüm

Su, Cem Aslan’a güvenmeyi seçmiştir ama, Cem Aslan alışkanlığından vazgeçememiştir. Fikriye’nin haklı çıkması, Su’yun babaannesine karşı büyük bir yenilgi hissetmesine sebep olur.

5.Bölüm

5.Bölüm

Su, belki de hayatında ilk defa Fikriye Hanım’ın sözünü dinlememiştir. Çünkü ağabeyini bulmaya kararlıdır.

4.Bölüm

4.Bölüm

Ailesine ve en yakın arkadaşıyla arasına mesafe koyan Su, şimdi de Ali ile bağlarını koparmak üzeredir.

3.Bölüm

3.Bölüm

Su, Ayşegül’ün yaşattığı şoku atlatamamışken, üstüne bir de ailesi çöker.

2.Bölüm

2.Bölüm

Büyük savaş başlamak üzere. En güzel, en popüler olmak için Ayşegül her şeyi yapmaya hazır

8.Bölüm

8.Bölüm

Su ve Demir’in buluştuklarını öğrenen Çetin sinirden deliriyor. Demir, Su’ya en üzüntülü anlarında destek olarak, ona güç veriyor.

9.Bölüm

9.Bölüm

Su, annesini ararken; gerektiğinde yalan söyleyebildiğini, gizli işler çevirebileceğini ve aşkın sandığından daha karmaşık olduğu gibi kendisiyle ilgili yeni şeyler keşfeder.

10.Bölüm

10.Bölüm

Ayşegül’ün oyunları ayağına dolanır. Neslişah ve Ömer’i ayırmaya çalışırken hesap etmediği şeyler, şimdi hayatını mahvetmek üzeredir. Çetin de durumu zorlaştırmak için elinden geleni yapar.

11.Bölüm

11.Bölüm

Mabeynciler’in evinde dengeler değişmektedir. Su annesini bulmuştur. Ece yıllar ve yalanlar sonra karşısındadır. Anne - kızın arasına girebilecek tek kişi olan Fikriye ise son hamlesini yapar.

12.Bölüm

12.Bölüm

Su, bu zamana kadar Ayşegül’ü hafife almıştır. Ama artık işler değişecektir. Ayşegül, Mabeynciler’den biri gibi kabul görür. Su, anne krizini atlatmaya çalışırken, Ayşegül olayı ona ağır gelir. Ve Su harekete geçer.