X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Meryem 29. Bölüm Fragmanı - 2

Oktay'ın tutuklanmasından sonra rahat bir nefes alan Meryem ile Savaş, tüm engelleri arkalarında bıraktıklarını düşünürler. İkilinin huzuru birbirlerinde bulmaları ve hayatlarını bir ömür boyu birleştirme gayeleri nikahla taçlanacaktır. Herkesin bir araya geldiği nikah töreninde beklenmeyen bir olay yaşanır.

Zira intikam için geri dönen Oktay, çiftin karşısına bir kez daha çıkar. Savaş'ı öldürmeyi kafasına koyan Oktay'ın silahı patlar ve korkunç bir olay yaşanır!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Komiser Burcu vegandır

FRAGMANLAR