X
X

Müzik, eğlence ve sinema keyfi bu bayram Kanal D’de yaşanacak!

07.04.2024 Pazar 13:16 (Güncellendi: 07.04.2024 - 13:16)

Kanal D, Ramazan Bayramı’nda birbirinden özel yapımları izleyicisi ile buluşturacak. Şarkılar Bizi Söyler, Gelinim Mutfakta, Eltilerin Savaşı, Bekle Beni Sevgilim ve İftarlık Gazoz bayramda seyirci karşısına çıkacak.

Ramazan Bayramı boyunca eğlenceli ve kaliteli içerikler, Kanal D ekranında yayınlanacak. Şarkılar Bizi Söyler ve yerli filmlerin yanı sıra; Gelinim Mutfakta da bayram boyunca birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak.

Kanal D’de bayram eğlencesi arife gününden başlayacak. Çekişmenin eksik olmadığı komedi filmi “Eltilerin Savaşı” arife gününde ekrana gelirken; Sibel Can ve Hakan Altun ile klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren program “Şarkılar Bizi Söyler” bayramın ilk iki günü kolaj bölümleri ile seyirci karşısına çıkacak. Bayramın üçüncü günü ise yapımcılığını D Media’nın üstlendiği film “Bekle Beni Sevgilim” ve ardından “İftarlık Gazoz” ile bayram eğlencesi devam edecek.

Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta ise bayram boyunca ünlü isimleri ağırlayacak. Bayramın 1’inci günü İnci Taneleri dizisindeki performansı ile yıldızı parlayan Erkal Sonel, ikinci günü sevilen sanatçı Fatih Bulut, üçüncü günü ise türkücü Maral evlerinize konuk olacak.