X
X

Aşk acısı yaşadım!

(Güncellendi: 02.06.2017 - 10:09)

Kanal D'nin unutulmaz dizisi "Gümüş"te "Pınar" rolünü oynayan güzel oyuncu Ayça Varlıer, Renkli Sayfalar'ın 198. Bölümünde konuk oldu ve Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sorularını yanıtladı! Hayatında birisi var mı? Rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşüyorlar mı? Sevgililer gününde ne yaptı? Hoşçakal şarkısının hikayesi ne?

<b>Gülşen Yüksel Salt: </b>Sevgililer gününde herkes bir <b>"Aşk Şarkısı"</b> yapar; ama sen, <b>"Hoşçakal"</b> şarkısını yalnız kalmış kadınlara itafen mi yaptın?<br> <b>Ayça Varlıer:</b> (Gülerek) O kadar çok bekar arkadaşım var ki! Herkes bir aşk acısı yaşıyor! Ben de yaşadım tabii... 13 yıl önce ben bir aşk acısı yaşadım! Ondan sonra bu parçayı yazdım! <b>Selen Uçer</b> ile yaptığımız bir kabarede bu şarkı ile, çikolatayı kullanarak aşk acısını ifade etmiştim! 12 sene kadar rafta durdu bu parça; fakat, rap kısmı yoktu! Son bir yıldır arkadaşlarımın ilişkilerindeki olumsuzlukları görünce de <b>"Neden böyle bir şey yapmayayım?" </b>dedim! Şarkı sözleri bütün bu yaşanmış olan olayların üzerine yazıldı!

<b>Müge Dağıstanlı:</b> Sen 13 yıl önce ne yaşamıştın? İhanet mi vardı?

<b>Ayça Varlıer: </b>Ayrılmıştım! İhanet falan yoktu! Çok aşıktım ve bitmişti! Acı çekiyordum o zaman, daha gençtim! Şu andaki aklım yoktu!

<b>Gülşen Yüksel Salt: </b>Çok güzelsin! Sen şarkı söylerken <b>"Ay, ayak bileği ne güzel! Ay, beli şöyle... Ay, bilmem böyle..."</b> diye söyledik! Nasıl üzer seni bir erkek? Ben inanamıyorum!

<b>Müge Dağıstanlı:</b> Peki bu güzel kadın şimdi yalnız mı?<br> <b> Ayça Varlıer:</b> Yalnızım! Gayet mutluyum!

<b>Müge Dağıstanlı:</b> Senin vücut ölçülerin çok ideal! Ne kilolu, ne de çok kilosuz! Son derece fit! <br> <b> Ayça Varlıer:</b> Pilates hocam var, fitness hocam var! Yıllardır spor yapıyorum! Dans eğitimim var! İşim gereğince, küçüklüğümden beri vücüdumu fit tutmaya çalışıyorum!

<b>Müge Dağıstanlı:</b> Sana bugüne kadar yapılmış en güzel sürpriz hangisiydi?

<b> Ayça Varlıer:</b> Sürpriz bir parti yapılmıştı! Doğum günümü işim gereği hep sahnede kutluyorum! Bu yıl büyük bir parti yapmak istiyorum!

<b>Müge Dağıstanlı:</b> O kadar iş yoğunluğundaki tempona sevgilin olsa nasıl ayak uyduracak?<br> <b> Ayça Varlıer:</b> (Gülerek) Onlar da alışıverecek canım!.. Öyle erkek gelecek!..

<b>Gülşen Yüksel Salt:</b> Gümüş'ün üzerinden kaç yıl geçti, Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşüyor musun?

<b> Ayça Varlıer:</b> Zaman zaman görüşüyoruz! Çok yoğunuz! Kıvanç çalışıyor, Songül Öden çalışıyor! Sıkı fıkı görüşemiyoruz!