X
X

Çağla Şikel New York'u salladı!

(Güncellendi: 02.06.2017 - 10:09)

New York Moda Haftasında Türk tasarımcı Hakan Akkaya'nın defilesine katılan İki çocuk annesi Çağla Şikel, kusursuz fiziği ile herkesi hayran bıraktı!

<b>MUHABİR:</b> Neden Çağla Şikel? <br><b>HAKAN AKKAYA:</b> Sence? Bir bak! Çağla'dan daha güzel kadın model de var, daha havalısı da var! En havalılardan biri benim arkadaşım! Bizim onunla bakışmamız da birbirimize verdiğimiz güç için bir aradayız! Onu gördüğüm an ağlamaya başlıyorum!

<b>ÇAĞLA ŞİKEL: </b>Çok büyük bir heyecan! Ben de burada onunla bu heyecanı paylaşytığım için hem şanslıyım, hem de çok gururluyum!

<b>HAKAN AKKAYA: </b>Modeller kendi aralarında konuşuyor "Kim bu? Kim?" Sonra, yaşını ve iki çocuğunun olduğunu söyledim, baka kaldılar!

<b>ÇAĞLA ŞİKEL:</b> Bu heyecanı taşıyan az model kaldı! Benim heyecanımda Hakan'ın etkisi çok büyük! Şu anda New York'ta olmamız ayrı bir heyecan!

<b>ÇAĞLA ŞİKEL:</b> İstanbul'daki defilelerde de aynı heyecanı yaşıyoruz! Buradaki çok farklı olmadı! Yine güzel bir şova imza attık! O yüzden çok mutluyuz!

<b>HAKAN AKKAYA:</b> Gerçekten büyük bir heyecan! Selamlamaya çıktığımda, izleyicilerin surat ifadelerini gördüğümde dedim ki "Hayatım boyunca bu kadar büyük mutluluk yaşamadım!"