X
X

Çamaşır yıkamada çağın ötesine geçin!

16.06.2022 Perşembe 22:05 (Güncellendi: 24.06.2022 - 19:02)

Yeni nesil çamaşır yıkama teknolojisi ile tanışın!

Günün büyük zamanını ev işleri için harcamak artık geçmişte kaldı. Bugüne kadar evde çamaşır yıkamak gibi rutin işler için ayırdığınız zamanı bundan sonra ne ile dolduracağınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Çünkü yeni nesil teknolojiler sayesinde bolca boş vaktiniz olacak! İşte hayatınızı konforlu hale getirecek bir çamaşır makinesinde olması gereken özellikler.

Home Connect: Artık tamamen özgürsünüz.

Artık çamaşır yıkamak için evde kalıp makinenin başında beklemek zorunda değilsiniz. Siemens Home Connect Uygulaması ile nerede olursanız olun akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden çamaşır makinenize erişebilir, komut verebilir ve yıkama durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

i-Dos: Ne kadar çamaşır, o kadar deterjan ve su…

Yeni nesil bir çamaşır makinesinde mutlaka olması gereken bir başka özellik de çamaşır yüküne göre uygun miktarda malzeme kullanımıdır.  Yıkamak istediğiniz çamaşırları algılayıp uygun miktarda su ve deterjan kullanımı için harekete geçen çamaşır makineniz, böylece hem bütçenizi hem de doğayı korur. Örneğin siz de çamaşır yıkarken Asya gibi Siemens i-Dos otomatik dozajlama sisteminden yararlanabilir ve yılda ortalama 2 ton sudan tasarruf edebilirsiniz.

varioSpeed: Zaman her şeydir…

Günümüzde zamanı planlı kullanabilmek ve hem kendimize hem de sevdiklerimize daha fazla vakit ayırabilmek hepimizin önceliği. Peki ya bu zamanı tamamen isteklerinize göre kurgulayabildiğinizi düşünün. Nasıl mı? Tabii ki Siemens çamaşır makinelerinin varioSpeed özelliği sayesinde. Şimdi siz de varioSpeed özelliği ile yıkama işlemini hızlandırıp en mükemmel sonuçları elde edebilir, davetlere her zaman vaktinde yetişebilirsiniz.

Siemens iQ700 Çamaşır Makinesi ile çağın ötesinde.

Teknoloji, sadece hayatımızı daha yaşanabilir hale getirdiğinde başarıya ulaşır. Çamaşır yıkamayı artık zor bir iş olmaktan çıkaran ve akıllı çözümler üreten bir çamaşır makinesi ise yaşam stilini baştan sona değiştirebilir. 10 kilo yıkama kapasitesi ve 1400 devir/dakika sıkma gücünü, yüksek teknoloji ile birleştiren Siemens iQ700 Çamaşır Makinesi sizi çağın ötesine taşıyacak.

Siemens iQ700  Çamaşır Makinesi ile hemen tanışın!

 

                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SADAKATSIZ VİDEOLARI