X
X

Şarkılar Bizi Söyler 71. Bölüm Özeti

05.04.2023 Çarşamba 11:29 (Güncellendi: 05.04.2023 - 11:29)

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Türk sanat müziğinin değerli sesleri Zekai Tunca, Yıldırım Bekçi, Umut Akyürek ve Ayşen Birgör olacak.

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümünde Türk sanat müziği şarkıları konseptiyle ekrana geliyor. Bu bölümde zamansız eserler değerli sesler tarafından yorumlanacak, eşsiz düetlere imza atılacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Türk sanat müziğinin değerli sesleri Zekai Tunca, Yıldırım Bekçi, Umut Akyürek ve Ayşen Birgör olacak.

Programın ilk dakikalarında Türk sanat müziğinin usta ismi Zekai Tunca “Git Gidebilirsen”, “İmkansız” gibi eskimeyen klasiklerini yorumlayacak.  Yıldırım Bekçi “Dertleri Zevk Edindim” şarkısındaki benzersiz performansıyla, Umut Akyürek “Yıldızlı Semalar” eserindeki güçlü yorumuyla kulakların pasını silecek. Ayşen Birgör ise bu eşsiz bölümde “Artık Bu Solan Bahçede Bülbüllere Yer Yok” gibi sevilen eserleri yorumlayacak. 6 Şubat depreminin unutulmadığı ve birbirinden değerli konukların ağırlandığı Şarkılar Bizi Söyler’de eşsiz eserler hep birlikte söylenecek, benzersiz bir gece daha yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler 71’inci bölümü ile 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI