X
X

Elif Bebek Bulundu! Şeref Meselesi 9. Bölüm Yayında!

19.01.2015 Pazartesi 13:00 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kübra, bebeğine kavuşma sahnesinde duygusal anlar yaşandı... Gül'ün getirdiği defteri okuduktan sonra Yiğit, intikam planına yeni bir isim ekledi... Emir, Elif’ten uzaklaşmamak için her şeyi kolaylaştıracağını sandığı bir teklifle Kübra’nın karşısına çıktı... Şeref Meselesi 9. Bölüm Pazar’ın birincisi oldu!..

Kübra, bebeğine kavuşma sahnesinde duygusal anlar yaşandı... Gül'ün getirdiği defteri okuduktan sonra Yiğit, intikam planına yeni bir isim ekledi... Emir, Elif’ten uzaklaşmamak için her şeyi kolaylaştıracağını sandığı bir teklifle Kübra’nın karşısına çıktı. Şeref Meselesi 9. Bölüm Pazar’ın birincisi oldu!..

Son Bölümü İzle!..

Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Şeref Meselesi”nin Pazar akşamı ekrana gelen bölümü A/B SES’te günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

“Şeref Meselesi”nin Pazar akşamı yayınlanan bölümü, A/B SES’te yüzde 7.57 reyting ve yüzde 17.92 izlenme payı ile birinci oldu.

“Şeref Meselesi” Pazar akşamları saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor.

ŞEREF MESELESİ VİDEOLARI