X
X

Emir ve Yiğit bebek için karşı karşıya kalıyor! Şeref Meselesi 12. Bölüm yayında!

09.02.2015 Pazartesi 00:40 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Şeref Meselesi 12. Bölüm'de; Yiğit’in Elif’i yanına alması, Kübra için yeni bir umut kapısı olurken, Emir ve Yiğit bu kez de bebek için karşı karşıya kalıyor.

Yiğit, bundan sonra Elif’e kendi bakmaya karar verir ve bebeği evine götürür. Haberi alan Emir öfkeden deliye döner. Kızından ayrı kaldığı için başta çok üzülen Kübra, Yiğit’in Elif’i yanında istemesiyle yeniden umutlanır. Sibel ise bu duruma fena bozulur. Hayatına Yiğit olmadan devam etme kararı alır. Nihat ve Yiğit ellerindeki tüm kozları Hakkı’ya götürürler. Artık ortada birbirlerini tehdit edecek bir durum kalmaz.

Sibel’den ayrılsa da bir türlü kendine hakim olamayan Yiğit, Sibel’in reklam filmi yüzünden ortalığı ayağa kaldırır. Nihat’la vakit geçirmekten mutlu olan Derya ise Selim ve Ender’in tepkisiyle karşılaşır. Elif’i Yiğit’in elinden geri almak için gözü dönen Emir ise kardeşini ikinci kez polise şikayet eder. İki kardeş bu seferde Elif yüzünden karşı karşıya gelmiştir. Ancak Kübra’nın, Yiğit ve Emir çekişmesinin dışından kalarak bambaşka bir planı vardır.

Son Bölümü İzle!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI