X
X

Yeni Bir Yıldız Doğuyor!

23.01.2015 Cuma 10:53 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Sibel, güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekerken; Yiğit, reklam yıldızı Sibel'i fena kıskanıyor! Şeref Meselesi, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Pazar günü (25 Ocak) saat 20:00’de Kanal D’de!

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’ in yaptığı beğeniyle izlenen dizisi “Şeref Meselesi”nde bu hafta, Sibel şöhret yolunda ilerlerken, Yiğit bu durumdan rahatsız oluyor.

Güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Sibel’e reklam filminden sonra art arda iş teklifleri gelmeye başlar. Bu durum ise Yiğit’in fena kıskanmasına neden olur. Sevdiği kadının fiziğiyle boy göstermesinden hoşnut olmayan Yiğit, Sibel’in katıldığı moda çekimine giderek büyük bir kriz yaratır.Şeref Meselesi, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Pazar günü (25 Ocak) saat 20:00’de Kanal D’de!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI