X
X

Biz çok sevdik, umarım siz de "Seversin"iz :)

19.05.2022 Perşembe 09:45 (Güncellendi: 25.05.2022 - 23:41)

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi “Seversin” ekrana gelmek için gün sayıyor.

Seversin ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İlayda Alişan ve Burak Yörük yeni projelerini anlattı…

1 Haziran Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak olan, eğlenceli hikayesi ile dikkat çeken dizinin başrol oyuncuları İlayda Alişan ve Burak Yörük yeni projeleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“Biz çok sevdik, umarım siz de ‘seversin’iz :)”

Çok heyecanlı olduğunu belirten İlayda Alişan: “Çok heyecanlıyım, gün sayıyorum. İnanılmaz güzel ve tatlı bir ekiple çok büyük keyifle çalışıyoruz. Umarım bizim enerjimiz ekrana da seyircilerimize de yansır. Sıcacık bir hikayeyle çok renkli bir yaz dizisi geliyor. Biz çok sevdik umarım siz de ‘seversin’iz :)” dedi.

Seversin ile izleyici karşısına bambaşka bir karakter ile çıkacağına değinen Burak Yörük ise; “Bu yazın en güzel en renkli işini yapıyoruz. Her saniyesi içimize siniyor. İzleyicinin karşısına farklı biri olarak çıkacağım. Yeni bölümlerini izlemek için bir sonraki haftayı heyecanla bekleyeceğiniz bir dizi geliyor. Çok heyecanlıyım. Günler geçmiyor, bir an önce izleyicimiz ile buluşmak istiyorum. Umarım siz de seversiniz;)” dedi.

Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Seversin’in oyuncu kadrosunda ise; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

Seversin  Çarşamba akşamı Kanal D’de başlıyor.

SEVERSIN VİDEOLARI