X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk masalı "Seversin" dizisiyle devam ediyor!

Seversin 10 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölümde Asya ve Tolga, ayrılığın ardından yeni dizi için bir araya geliyor!

Tolga, babasının yapım şirketinin başına geçiyor ve gelen ilk senaryonun adı da "Seversin" oluyor. Asya'ya bu rol teklif ediliyor ve Tolga ile kopamayacaklarını anlıyorlar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Seversin dizisi Perşembe günleri yayınlanmaktadır

FRAGMANLAR