X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tolga'nın yeni dizisindeki partneri herkesi şoke etti!

Seversin 19 Eylül Pazartesi günü yayınlanan son bölümde Asya ve Tolga, Selin'in ayarladığı kadın oyuncuyu görünce büyük şaşkınlık yaşıyorlar!

Asya, çekim için settedir. Bu sırada diğer tarafta yeni dizinin basın açıklaması vardır. Selin, hazırlıklarını bitirdikten sonra Tolga gelir. Asya, Tolga'nın işi kabul ettiğini görünce çok şaşırır. Daha büyük şaşkınlığı ise, Tolga ile başrolü paylaşacak olan kadın oyuncudur.

Seversin yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Tolga rolünü BURAK YÖRÜK canlandırmaktadır

FRAGMANLAR