X
X
Lorem Ipsum

Siyah Beyaz Aşk

  HİKAYE:

  Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

  Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

  Yapım: D Yapım
  Yapımcı: Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
  Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy
  Yönetmen: Orkun Çatak
  Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
  Senaryo

  : Duygu Nişancı, Pelin Taran Cura, Banu Tekcan

  Genel Hikaye

  : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

  Müzik: Yıldıray Gürgen
  Görüntü Yönetmeni: A. Münür Gürsoy
   Sanat Yönetmeni: Murat Güney
  Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan (Cem), Sinem Ünsal (Gülsüm), Selin Köseoğlu (Julide) ve Kadriye Kenter (Handan) 

  SİYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI

  EN SIKI TAKİPÇİ
  Aslı, Ferhat’ın babasının Azad olduğunu Yeter’den duymuştur