Skip to main content
 
“Şöhret Kafası” geliyor! 29 Haziran

“Şöhret Kafası” geliyor!

Kanal D, yeni bir yarışma programı ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor:  “Şöhret Kafası” 16 Temmuz pazartesi akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Şöhret Kafası, renkli formatıyla izleyenleri kahkahaya boğacak.

Şöhret Kafası’nda “şöhret” yolculuğu! 04 Temmuz

Şöhret Kafası’nda “şöhret” yolculuğu!

Kanal D’nin sunuculuğunu başarılı isim Eser Yenenler’in üstlendiği merakla beklenen yarışma programı Şöhret Kafası, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. 16 Temmuz Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranda olacak programda yarışmacılar, tanınmış simaların maketten yapılmış “kafa”larını giyerek eğlenceli parkurları tamamlamaya çalışacak.

 Buyurun Eser’in "Şöhret Kafası"na! 08 Temmuz

Buyurun Eser’in "Şöhret Kafası"na!

Eser Yenenler, hayatımıza BKM Mutfak’la girdi, “Çok Güzel Hareketler Bunlar”la adını duyurdu. “3 Adam”ın ardından şimdi bambaşka bir formatla Kanal D’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor: “Şöhret Kafası”... Geçtiğimiz yılın magazinde en çok konuşulan isimlerinden olan Eser Yenenler’e aklımdaki her şeyi sordum; Aslı Enver’le Murat Boz’u da, kredi çekerek çıktığı tatili de, 2015 Türkiye 4’üncü güzeli Berfu Yıldız’la yaşadığı ilişkiyi de... Sorularımın kimine cevap verdi, kimini duymazdan geldi. Ama Berfu’nun hayatını değiştirdiğini kabul etti...