X
X

"Taş Kağıt Makas"ın okuma provası gerçekleşti!

09.01.2024 Salı 10:41 (Güncellendi: 28.02.2024 - 22:20)

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin çarşamba 20.00'da ekrana gelecek dizisi “Taş Kağıt Makas’ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Dizinin çok merak edilen oyuncu kadrosu ilk kez kamera karşısına geçti.

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu, adaletsizliğin sorgulandığı sürükleyici bir hikayeyi izleyici ile buluşturacak olan dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip gibi başarılı isimlerin kadroda yer aldığı dizinin okuma provası ise geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. 

Ozan Güven, üç yıl aradan sonra yeniden setlere dönüyor.

Kore yapımı, Remember: War Of The Son’dan uyarlanan dizide sürpriz bir karakter ile setlere geri dönen oyuncunun canlandıracağı karakter şimdiden merak konusu oldu.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş‘in kaleme aldığı “Taş Kağıt Makas” dizisi, gecekondu mahallesinde yaşayan Umut’un (Ekin Koç), düzenin gerçek sahiplerine karşı babasının suçsuzluğunu ispatlamak için verdiği adalet savaşıyla ekrana gelecek.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan dizide Umut karakterine hayat veren Ekin Koç, ilk kez bir hipertimezi hastasına (hipertimezi: sıradışı hafıza yeteneği) hayat verecek. Umut’un olağanüstü hafıza yeteneğiyle adalet arayışını sürdüreceği “Taş Kağıt Makas” çarşamba 20.00'da Kanal D’de…

TAŞ KAĞIT MAKAS VİDEOLARI