X
X

Tatlı İntikam yeni bölümleri ile her Cumartesi saat 20.00'de Kanal D'de!

16.03.2016 Çarşamba 10:52 (Güncellendi: 21.11.2016 - 09:48)

Ekranların yeni fenomeni olmaya aday Tatlı İntikam yeni bölümleri ile her Cumartesi saat 20.00'de Kanal D'de!

Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu ile Kerem Atabeyoğlu'nun paylaştığı, yapımını D Productions'un ve yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği, senaryosunu Pınar Ordu ile İlker Arslan'ın kaleme aldığı romantik komedi türündeki Tatlı İntikam, bu akşam 20.00'de ilk bölümü ile izleyici karşısında oldu.

Dizinin genel hikayesi ise şöyle:

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar...

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir ancak işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir!

Tatlı İntikam yeni bölümleri ile her Cumartesi saat 20.00'de Kanal D'de! Sakın kaçırmayın!

TATLI İNTİKAM VİDEOLARI