X
X

"Star Işığı X Factor” elemeleri tam gaz devam ediyor

20.01.2014 Pazartesi 14:17 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Merakla beklenen "Star Işığı X Factor” yakında başlıyor

Kanal D’de yakında ekrana gelecek, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”ün elemeleri hız kesmeden devam ediyor. Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’nın yaptığı yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

Jüri, star ışığı olan  yarışmacıları arıyor
“Star Işığı X Factor”ün Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’dan oluşan jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacı adaylarını gruplar halinde dinliyor ve başaralı olanlar bir sonraki eleme turuna katılmaya hak kazanıyor. Yarışmacılar,  “Star Işığı X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebiliyor.

Finallerde 12 yarışmacı büyük ödül için mücadele edecek
Bütün eleme etaplarını geçen ve star ışığı olan 12 yarışmacı finallerde,  büyük ödülün sahibi olabilmek için şarkılarını seslendirecek. Canlı olarak yayınlanacak finallerde, 12 yetenekli yarışmacı, şarkılarını stüdyoda orkestra eşliğinde söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak. Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Program finalinde ise Türkiye, hatta belki de dünya, yeni bir stara sahip olacak.  

20’ye yakın ülkede yayınlanıyor
Kanal D’de “Star Işığı X Factor” adıyla ekrana gelecek olan yarışma dünyada, başta, İngiltere ve ABD olmak üzere 20’ye yakın ülkede yayınlanıyor.  One Direction ve James Arthur gibi yıldızları dünya müzik piyasasına kazandıran, yıldız yaratan şarkı yarışması “Star Işığı X Factor”ün elemelerine 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın erkek herkes katılabiliyor.  

X FACTOR VİDEOLARI