X
X

Ateş’ten, Leyla’ya evlenme teklifi!

22.08.2023 Salı 09:58 (Güncellendi: 25.08.2023 - 23:55)

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ya Çok Seversen dizisinin merakla beklenen 8’inci bölümünden ilk tanıtım yayınlandı.

Ateş Leyla’ya evlenme teklif ediyor.

Eğlenceli ve bir o kadar da romantik hikayesiyle beğeni toplayan Ay Yapım imzalı ‘Ya Çok Seversen’ dizisinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda Ateş’in Leyla’ya evlilik teklifi dikkat çekiyor. Geçtiğimiz bölümün sonunda basın önünde Ateş’in Leyla ile sevgili olduklarını ilan etmesinin ardından bu konu çocukların gündemine de taşınır. Leyla da Yakup’a Ateş’i dolandırmayacağını çünkü ona aşık olduğunu itiraf eder. Leyla’nın Ateş’in teklifine ne cevap vereceği sorusu ise perşembe akşamı cevap bulacak.

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Ceyda Aşarı, Senem Birlik’in birlikte yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

"Ya Çok Seversen" 2 Eylül Cumartesi Kanal D’de!

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI