X
X

İzleyicileri ekran başına kilitleyen ‘‘Ya Çok Seversen’’ dizisinin yeni bölümünden tanıtım yayınlandı!

18.07.2023 Salı 09:52 (Güncellendi: 18.07.2023 - 09:52)

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı keyifli bir hikayede bir araya getiren Ya Çok Seversen’in perşembe akşamı ekrana gelecek 3’üncü bölümünden yeni tanıtım yayınlandı.

İlk iki bölümüyle hem Türkiye hem de dünyanın birçok ülkesinde sosyal medya gündemine oturan Ay Yapım’ın dizisi ‘’Ya Çok Seversen’’, perşembe günü 3’üncü bölümüyle ekrana gelecek.

Hikayenin giderek açıldığı ve keyifli hale geldiği dizinin yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda çocuklarla zorlu bir süreçten geçen Ateş’in Leyla ile sürtüşmesi eğlenceli anların sinyalini verirken, dolandırıcılık çetesinin eve yerleşmesi Leyla’ya büyük sürpriz oluyor. Ateş ve Bige’nin yeni tasarımları olan elbiseyle ilgili konuşmalarının üzerine Leyla’nın göz kamaştırıcı şekilde davette belirmesi ise yeni bölüme dair merakı yükseltiyor.

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Ya Çok Seversen’ dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer alırken ikiliye Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler eşlik ediyor.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

Ya Çok Seversen’in heyecan dolu 3’üncü bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de seyirci ile buluşuyor.

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI