X
X

Ya Çok Seversen 4. Bölüm, dengelerin değişeceğinin sinyalini verdi!

28.07.2023 Cuma 11:49 (Güncellendi: 28.07.2023 - 11:49)

Kanal D’nin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Ya Çok Seversen’ dün gece yayınlanan 4. bölümüyle yine çok beğenildi.

Her bölümü keyifle izlenen dizide dengeler değişmeye başladı…

İlk bölümünden bu yana konusu ve kadrosuyla beğeni toplayan ‘Ya Çok Seversen’ dün akşam 4.bölümüyle izleyicilerle buluştu. Hem romantik hem dramatik hem de eğlenceli anlarla dolu bölümde yaşananlar ileriki bölümlerde hikayede dengelerin değişeceğinin sinyalini verdi.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

Gece havuzda Ateş’le öpüşen Leyla, bu öpüşmenin heyecanıyla uyanırken Ateş hiçbir şey hatırlamıyordu. Umut’un Leyla’ya yolladığı çiçeği Ateş gördü.

Otel müdürü otelde kalan Leyla isimli müşterilerin listesini eve getirdiği sırada panik yaşanırken Ilgaz’ın karakolda olduğu haberi geldi. Ilgaz ve Barış’ı nezaretten çıkaran Ateş onlarla bir anlaşma yaptı. Otel müdürünün bıraktığı zarf evde panik havası yaşatırken tüm ekip Ateş’in eline geçmemesi için çabaladı.

Aradığım Leyla'yı buldum!

Füsun yatırımcıları yeni koleksiyon için ikna ederek kendini şirkete geri döndürdü. Kendileri için düzenlenen aile etkinliğine katılan Ateş, Umut, Leyla ve çocuklar iki takım halinde yarıştı. Ateş ve Leyla karşı karşıya kaldığı esnada yakınlaşırken Ateş bir gece önceki öpüşmeyi hatırladı.

Ben, seni öptüm mü?

Ateş çocuklarla kurduğu bağdan korkup onları yatılı okula göndermeye karar verdi ve bu durum Leyla ile kavga etmelerine sebep oldu. Ateş’in öpüşmeye bir anlam yükleme, basit bir şeydi demesi Leyla’yı çok sinirlendirdi. Leyla Yakup’u arayıp Ateş’i kendime aşık edeceğim demesi Leyla cephesinde yeni bir dönemin başladığının sinyalini verdi.

Yatırımcının istediği üretim için gerekli kumaşları bulamayan Ateş ve Bige İtalya’ya gitme hazırlığı yaparken Leyla ikiliyi beraber göndermemek için kumaşları kendi buldu. Leyla’nın farklı yüzleri karşısında kafası karışan Ateş ona ‘Kimsin sen’ diye sorduğu esnada bahçeye Leylaların dolandırdığı damadın girip karıcım diye bağırması karşısında ikili dondu kaldı.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, Kübra Sülün’ün senaryosunu yazdığı beğeniyle izlenen dizinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Aşk operasyonu!

‘Ya Çok Seversen’ yeni bölümüyle perşembe akşamı Kanal D’de...

 

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI

Component Name: Contest - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 800338820


Varnish cache server