X
X

Ya Çok Seversen 7. Bölümde aşk rüzgarı esiyor!

17.08.2023 Perşembe 10:51 (Güncellendi: 25.08.2023 - 23:53)

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ya Çok Seversen’de aşk rüzgarları esiyor.

Yeni bölümden yayınlanan tanıtımda ikilinin romantik anları dikkat çekerken Ateş’e aşık olan Leyla’nın içinde kaldığı sıkıntılı durumdan nasıl kurtulacağı sorusu merakla bekleniyor.

Türkiye’yle birlikte 20’den fazla ülkede eş zamanlı yayınlanmaya başlayan ve büyük beğeni toplayan, Ay Yapım’ın başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizisi ‘Ya Çok Seversen’de Ateş ve Leyla ikilisi aşk rüzgarına tutuluyor. Perşembe akşamı ekrana gelecek yeni bölümden yayınlanan tanıtımda Leyla’ya duygularını açan Ateş onu daha yakından tanımak isterken bir tarafta çete diğer tarafta Füsun arasında kalan Leyla’yı zorlu bir sürecin beklediğinin sinyalleri veriliyor.

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Senem Birlik, Ceyda Aşar’ın birlikte yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

"Ya Çok Seversen" 2 Eylül Cumartesi Kanal D’de!

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI