X
X

"Ya Çok Seversen" eğlenceli yeni bölümüyle sosyal medya listelerini salladı!

04.08.2023 Cuma 15:53 (Güncellendi: 04.08.2023 - 15:53)

Kanal D’nin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Ya Çok Seversen’ dün gece yayınlanan 5’inci bölümündeki eğlenceli ve bir o kadar da duygu dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitledi.

Türkiye kadar dünyanın farklı ülkelerinde de yoğun ilgiyle takip edilen dizi, Ateş ve Leyla’nın yakınlaştığı final sahnesiyle sosyal medyada çok konuşulurken 1 saat içinde 300K tweet ile trend listelerini de salladı. Dizide Ateş’in Berit ve Ilgaz’la olan eğlenceli ve duygu dolu anları diziden en çok paylaşılan sahnelerin başında yer aldı.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

Ateş’le bahçede konuştukları sırada Hasan’ın gelmesi üzerine zor durumda kalan Leyla, Hasan’ı ailemin borcu var diyerek kandırıp gönderdi.

Arkadaşının doğum günü partisi için Ateş’le kavga eden Ilgaz, kardeşlerini de alarak Umut’un evine gitti. Evde yalnız kalan Ateş’in akşam evde verdiği partiye bir bahane uydurarak Leyla da geldi. Ateş’in kadınlarla yakınlaşmasını kıskanan Leyla da Ateş’i kıskandırmak için davetliler arasında tanıdığı biriyle yakınlaştı.

Parti esnasında eve gelen Hasan ekipte panik yaratırken Hasan’ı evden çıkarmanın bir yolunu buldular. Hasan’ın anne ve babasıyla karşı karşıya kalan ekip düğünden kaçırdıkları altınların parasını geri vereceklerinin sözünü verdi. Ateş Leyla’nın yardımıyla Ilgaz’ın arkadaşının partisine gitti ve Ilgaz’ın yanında oldu. Umut’un evinde kendi evlerini özleyen çocuklar eve geri dönmeye karar verdi. Partide yaşananlar üzerine Ateş Ilgaz ile duygusal bir konuşma yaptı.

Yakup Hasan’ın ailesine parasını verebilmek için Ateş’in annesinin özel tasarımı olan elbiseyi sattı ve evde hırsızlık şoku yaşandı. Ateş çok üzülürken ve kendini suçlarken Leyla elbiseyi buldu ve isimsiz bir notla Ateş’in şirketine yolladı.

Aydos ve Berit Ateş’in evde yatması için kaldığı çadırda ufak bir yangın çıkardı. Leyla Ateş’le yaptığı konuşmada ona öpüşmenin ötesine gidecek cesaretinin olmadığını söylemesi üzerine Ateş Leyla’yı kucağına alıp eve götürdü.

Ya Çok Seversen’in 5’inci bölümüne başarılı oyuncu Pervin Bağdat konuk oldu…

Dizinin dün gece yayınlanan 5’inci bölümüne başarılı oyuncu Pervin Bağdat konuk oldu. İlk olarak Ateş’in evinde verdiği partide ‘‘Hanzade’’ karakteriyle seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu sonrasında Füsun karakteriyle olan karşılıklı atışma sahnesiyle izleyenleri güldürdü.

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Senem Birlik’in birlikte yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

‘Ya Çok Seversen’ heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı Kanal D’de...

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI