X
X

Ya Çok Seversen, Rusya’da başlıyor!

01.08.2023 Salı 10:24 (Güncellendi: 25.08.2023 - 23:43)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı, ‘Ya Çok Seversen’ dizisi Rusya’da yayına girmeye hazırlanıyor.

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı bir araya getiren Kanal D’nin sevilen dizisi ‘‘Ya Çok Seversen’’ 7 Ağustos’ta Rusya’da yayınlanıyor…

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da çok konuşulan, sosyal medya trend listelerinin üst sıralarını zorlayan dizi 7 Ağustos’ta Rusya’nın en önemli kanallarından TNT’de izleyiciyle buluşacak.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Senem Birlik’in yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Ya Çok Seversen’ dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer alırken ikiliye Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler eşlik ediyor.

"Ya Çok Seversen" 2 Eylül Cumartesi Kanal D’de!

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI